top of page
 • Soruyu bildim, ödülümü ne zaman gönderirsiniz?
  Süre bitiminde kazananlar admin onayına gider. Aynı gün içinde onaylanır ve ödül, kazananlara ödülü iletilir. Örnek: 500 TL ödüllü bir soruyu 50 kişi bildi ise süre bitiminde kişi başı 10 TL değerinde Lattoken, kazanan hesaplara gönderilir.
 • Lattoken nedir?
  Lattoken, uygulama mağazalarında ödül alırken kullanacağınız para birimimizdir. Örneğin 20 TL nakit para çekmek istediğinizde 20 Lattoken harcarsınız. (Transfer ücretleri katılmadan hesaplanmıştır.)
 • Nasıl Lattoken kazanırım?
  Soruların cevaplarını doğru bulduğunuzda kazananlar listesine dahil olursunuz. Oyun süresi bittiğinde kazananlar ödülü bölüşür. Örnek: 500 TL ödüllü bir yarışmayı 50 kişi kazanırsa kişi başı 10 TL değerinde ödül Lattoken, süre bitiminde kazanan hesaplara yatırılır. Başka bir işleme gerek duyulmaz.
 • Ödülümü nakit çekebilir miyim?
  Evet çekebilirsiniz. Vlatua bakkal sayfasına giderek nakit ödülü Lattoken'ların ile takas ederek, IBAN bilgin ile doğrudan banka hesabına çekebilirsin.
 • Ödülümü nereden alabilirim?
  Ödüller "Vlatua Bakkal" sayfasından dilendiği zaman alınabilir.
 • Ödülümü nasıl alabilirim?
  Ödül listesinden belirtilen ödüle tıklanarak ödül talep edilebilir. Ödül admin onayından geçtikten sonra onaylanır. Örneğin 20 Lattoken karşılığı 20 TL Nakit çekme talebi oluşturursunuz. Ödül talebi oluştururken sizden IBAN numarası gibi bilgilerinizi girmeniz beklenir. Ödülünüz doğrudan banka hesabınıza yapılır ve Lattoken'larınız hesabınızdan düşülür. Bu şekilde Lattoken'larınızı ödül almak için kullanırsınız.
 • Ödülümü ne zaman alabilirim?
  Lattokenlarınız, seçtiğiniz ödülü talep etmek için yeterli olduğu sürece dilediğiniz zaman ödül çekme talebi oluşturabilirsiniz. Ödülünüz Vlatua'nın onayından sonra size ulaşmış olacak. "Ben diğer uygulamalara benzemem" -vlat 🧛🏻‍♀️
 • Ödülü arttıracak mısınız?
  Biz piyasada yeni bir uygulamayız. Rakiplerimiz 50.000 kişi arasında ödül bölüştürerek kişi başı 0.003 TL gibi ödüller dağıtıyorlar. Biz ise kullanıcılarımıza karşı daima bonkör davranmaya ve kazandığımız paranın büyük çoğunluğunu ödül olarak veriyoruz. Son 5 yarışmalarımızda kişi başı ödüller 2-10 TL arasındadır. Ve evet, ödüller artacak. ❤️🦇🌕
 • Ödüllü soru nedir?
  Vlat'ın sorularına doğru cevaplar vererek ödüller kazanabilirsiniz. Süre bitiminde kazananlar ödülü bölüşür. Örnek: 500 TL ödüllü soru 50 kişi cevabı bulursa kişi başı 10 TL süre bitiminde hesaplara dağıtılır.
 • Kelime avı nedir?
  Harfleri sürükleyerek para kazanılan bir oyundur. İzlenen reklam ücretini oynayan kişinin kendisi kazanır. Her tur yeni bir reklam ile başlar. Ödüller anında yatar ve her tur ödül kazanabilirsiniz.
bottom of page